Uue portaali avame hiljemalt pärast.
Kui Te pole saanud meilt vahemikus 3.juuli kuni 9. juuli 2016 e-kirja, peate lisama end meie meililisti.
Ettevõtjate meililisti ja/või eraisikute meililisti.

Samm 2 -- Küsitlusuuring

Saate ausamaid vastuseid

Telefoniintervjuud, e-postiga saadetavad küsimustikud ja internetiuuringud võimaldavad Teil esitada küsimusi ja saada ka vastuseid, kuid neil meetodeil on üks ühine probleem: inimestel puudub motivatsioon kulutada küsimustele vastamiseks oma aega ja anda ausaid vastuseid.

Turu-uuring.ee ei muuda ainuüksi küsimuste esitamist hõlpsaks. Me muudame ka vastuste saamise lihtsaks. Kuna meie maksame kasutajatele iga vastatud küsimuse eest, saate Teie täpsemaid vastuseid ning võite end kindlalt tunda, kui kasutate saadud teavet turundus- ja äriotsuste tegemisel või tootearendusel ja personali valimisel.

Kiire viis õigete küsimuste esitamiseks

Kui Te pole varem uuringuid koostanud, võib õige teabe saamiseks vajalike küsimuste väljanuputamine raske olla. Esimese asjana koostage nimekiri märksõnadest ja omadustest, mis seostuvad Teie toodete või teenustega. Nimekirja alusel saate kiiresti otsustada, milliseid küsimusi peaksite esitama.

Täpsed ja kvaliteetsed andmed, mida võite usaldada

Äritegevust või turundust puudutavaid otsuseid ei saa teha ebausaldusväärsete andmete põhjal. Te vajate õigeid inimesi, kes annaksid Teile üksikasjalikke ja asjakohaseid vastuseid. Turu-uuring.ee kindlustab, et Teie küsimustele vastavad vaid Teie sihtgrupi liikmed. Seejärel analüüsib meie kvaliteedikontrollimeeskond iga vastust, et Teieni jõuaksid vaid täpsed andmed.