Uue portaali avame hiljemalt pärast.
Kui Te pole saanud meilt vahemikus 3.juuli kuni 9. juuli 2016 e-kirja, peate lisama end meie meililisti.
Ettevõtjate meililisti ja/või eraisikute meililisti.

Samm 3 -- Lõpparuanne

Paremad turu-uuringud sekeldusteta

Kui olete kunagi esitanud mingile hulgale inimestele küsimusi eesmärgiga saada täpset teavet, siis teate, et see pole kunagi nii lihtne, nagu esmapilgul näib. Enamik inimesi ei vaevu Teie küsimustele vastamiseks aega võtma, teised jällegi ei võta küsimustikku tõsiselt.

Tulemuseks on ebapiisav arv vastuseid, mis ei anna olukorrast täpset ülevaadet ega ole usaldusväärsed. Te vajate midagi paremat.

Kvaliteetsed vastused, mida võite usaldada

Turu-uuring.ee pakub turuteavet, mida saate usaldada. Kõigile, kes sobivad Teie sihtgruppi ja vastavad Teie küsimustele, makstakse selleks, et Teie saaksite kasutuskõlblikke vastuseid. Ent me ei piirdu sellega.

Kui vastused on kokku kogutud, vaatab meie erikoolitusega kvaliteedikontrollimeeskond need üle ning hindab igaühte eraldi, et tagada vastuste täpsus ja mõtestatus. Meeskond teeb vajalikud parandused ning meie saadame info Teile edasi.

Esitatud hõlpsalt loetava ja kasutuskõlbliku aruandena

Analüütikud koondavad sageli sedalaadi andmed keeruliste graafikute, lehekülgedepikkuste mõttetute tekstide ja diagrammide jadadeks, mis on Teie jaoks kasutud, kui Teil puudub vastav haridus või kui Te ei pühenda tunde nende tõlgendamisele ja uurimisele.

Turu-uuring.ee kogub Teid huvitavad andmed lihtsalt mõistetavasse lõpparuandesse, mille saate standardse arvutustabelina alla laadida. Te saate tabelit töödelda, sorteerida ja analüüsida, et saada otsitud vastused.